BC Vision Bursa’da Podyum Hedefliyor

2016 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın ilk üç Rallisini geriden bırakan BC Vision Motorsport, 23-24 Temmuz’da Bursa de yapılacak olan sezonun üçüncü toprak yarışına hazırlanıyor.

Punto Restaurant, Autoclub, Demorhome ve İbis Otel Sponsorluğunda yarışan BC Vision Motorsport Sınıf 2’de R5 bir otomobille Burak Çukurova/Vedat Bostancı ikilisi ile, Sınıf 3’de 2 adet R2 otomobille Ahmet Burkay/Bilge Ayan ikilisi ve Serkan Koparipek/Burak Akın ikilisi ile parkura çıkmaya hazırlanıyor.

23 Temmuz Cumartesi günü başlayacak, 2016 Sezonunun üçüncü toprak zeminli yarışı olan Bursa Rallisi toplamda 8 etaptan ve 109,80 kilometresi özel etap olmak üzere, 438 kilometreden oluşuyor.

BC Vision Motorsport Takım Direktörü Burak Çukurova, “Bursa Rallisi her zaman zor ve sürprizli olmuştur. Ülkemizin zor günlerden geçtiği bugünlerde birbirimize daha çok bağlanıp, destek olup, böyle güzel organizasyonlarla dimdik ayakta olduğumuzu göstermemiz gerekiyor. BC Vision Motorsport olarak podyum ve sınıflarımızda birincilik hedefi ile yola çıkıyoruz. 3.ekip olarak da takıma bu yarış dahil olan Serkan Koparipek/Burak Akın yerel pilot olarak uzun yıllardan sonar Bursa’nın güzel doğasında iyi bir yarış çıkaracağını umuyorum. Herkese başarılar dilerim.” dedi.