Hakkımızda

1992 Yılında Motorsporları kariyerine başlayan, yurtiçinde ve yurtdışında önemli başarılara imza atan, 2016 yılında 25.yılını kutladığı motorsporları kariyerinde artık iyi bir takım oluşturmanın zamanı geldiğini düşünen başarılı ralli pilotu Burak Çukurova, uzun süredir hayalini kurduğu projenin ilk adımlarını 2015 Ekim ayında attı. “Anahtar teslim” bir garaj olmak hedefiyle yola çıkarak, sürücülerin yarışlar sırasında karşılaşabileceğini tüm ihtiyaçlara profesyonel bir hizmet verecek olan BC VISION MOTORSPORT’u oluşturdu.

Projenin amacı; profesyonel mekanik ekip tarafından hazırlanan yarış aracının yanı sıra, konaklama, yemek, transfer, test sürüşü ve ödül törenini kapsayan komple bir paket sunmaktı. Bu hedefle profesyonel yabancı ekiple mekanik konuları, kendi idari ekibi ile de diğer tüm detayları çözen BC VISION MOTORSPORT, bugün bir çok branşta mücadele eden başarılı bir takım olarak 2022 Sezonu itibarıyla Karting branşında da yer almaya başladı.

Kurulduğu günden bu yana geçen süre zarfında yurtiçinde ve yurtdışında sayısız başarılara imza atmış olan BC VISION MOTORSPORT, 3 kez Türkiye Ralli Şampiyonu ve 4 kez Takımlar Şampiyonluğu elde etmiştir.

2023 Sezonu için hedef Türkiye’de Ralli Şampiyonluğu, Ralli Takımlar Şampiyonluğu olmasının yanı sıra, 2023 yılından itibaren Avrupa’da da başarılarına yenilerini eklemeyi hedeflemektedir.