Hakkımızda

2019 Yılında 28.yılını kutladığım motorsporları kariyerimin önemli bir adımı olan “BC VISION MOTORSPORT” Takımının 4. Yılını beraber geçirmekten dolayı çok mutluyum. Kuruluş tohumlarının 2015 Ekim ayında atıldığı takımımızın bu sene 4 ekiple şampiyonayı takip ediyor olması beni çok gururlandırıyor.

Biz Takım Olarak; diğer takımlardan farklı olarak “Anahtar Teslim” bir takım olmaya ve yarışanların yarışlar sırasında nelerle karşılaşabileceğini iyi bildiğimden dolayı bu ihtiyaçlara en güzel biçimde cevap verebilmek hedefiyle yola çıktık. Bu yola çıkarken amacımız ekibin tamamen profesyonel bir mekanik ekip tarafından aracı hazırlanan, antrenman aracından, yiyeceği yemeğe, yarış sırasında mekanik eldiveninden, otel rezervasyonuna,  testine, ödül törenine kadar komple bir paket sunmaktı. O yüzden de profesyonel yabancı bir ekiple mekanik konuları, kendi idari ekibimizle de diğer tüm detayları çözmek adına toplam 28 kişilik kuvvetli bir takım olarak hedefimize devam etmekteyiz. Bu yolda yanımda olan Tuba Karabağ, Bayram Yıldız ve Duygu Rakıcıoğlu’na ,Burak Akçay  ve Copilotum Vedat Bostancı’ya teşekkür ederim.

Bu sene hedefimiz Türkiye Ralli Şampiyonluğu, Takımlar Şampiyonluğu, Co-Pilotlar Şampiyonluğu ve Türkiye Grup N Şampiyonluğu olacaktır.

Tüm Takım Arkadaşlarımıza kazasız belasız, başarılı, şanslı ve keyifli bir sezon diliyorum.