Ege Rallisi Sonrası
Sezonun ilk Rallisi olan Ege Rallisinde genel klasman 2.ligini Burak Çukurova-Vedat Bostanci ile ve genel klasman 3. lügünüde Deniz Fahri-Bahadır Gücenmez ile alarak Takımlar 1.si olduk.Yarışa iyi başlayan fakat 2. etapta yoldışına çıkan Bora Manyera -Cem Çerkez ve Evo 9 la bu sene grup N şampiyonlugunun en buyuk adaylarindan İsmet Toktaş-Sedat Bostancı yaşadıklari sıkıntılardan yarışı tamamlayamazken önumüzdeki yarıslar için iddialı olacaklarinin sinyalini verdiler.Geçtigimiz 2 sezonda olduğu gibi sezona 2. olarak başlamamiz bize şampiyonluk icin umut veriyor.Ayrica üstüste 7. kez Power Stage ödülünü kazanmış olmak bizi çok mutlu etti,yarışta emegi geçen herkese teşekkur ederiz.
![](http://bcvisionmotorsport.com/wp-content/uploads/2019/04/57262698_1037941039750372_8396631935211798528_o-1024x1022.jpg)
![](http://bcvisionmotorsport.com/wp-content/uploads/2019/04/56970932_1037941136417029_1207277519783329792_o-1024x1022.jpg)
![](http://bcvisionmotorsport.com/wp-content/uploads/2019/04/57090172_1037941163083693_1375146501231083520_o-1024x1024.jpg)