YÜCE AUTO SKODA – BC VISION MOTORSPORT YENİDEN…

2017 TÜRKİYE RALLİ ŞAMPİYONU BURAK ÇUKUROVA VE ŞAMPİYON TAKIMI BC VISION MOTORSPORT YÜCE AUTO SKODA’NIN ANA SPONSORLUĞUNDA 2018 SEZONUNDA DA ŞAMPİYONLUK HEDEFİNDE..

Deneyimli ve Şampiyon Pilot Burak Çukurova’nın 2016 yılında kurduğu BC Vision Motorsport Takımı Kuruluşunun 2.sezonu olan 2017 Sezonunda Hem Pilotlar, hem Co-Pilotlar hem de Takımlar Kategorisinde Türkiye Ralli Şampiyonası 2017 Sezonunu Şampiyon olarak tamamladı. 2018 Takviminde hem yurtiçinde hem yurtdışında toplam 11 Rallide yarışacak olan BC Vision Motorsport, Yüce Auto Skoda Ana Sponsorluğunda 2018 Türkiye Ralli Şampiyonası için hedefini tekrar şampiyonluk olarak belirledi.
BC Vision Motorsport Takımı 2018 Sezonunda Ana Sponsor Yüce Auto Skoda olmak üzere, Punto Fresco İtaliano, İntercity, İbis Hotels, Oto Stil Dergi, Fener Nakliyat ve Motul Madeni Yağlar tarafından desteklenecek. Bu sezon 2 adet Skoda Fabia R5 ile Türkiye Ralli Şampiyonasında Ralliseverlere heyecanlı bir sezon yaşatacak takım Burak Çukurova – Vedat Bostancı ve Erkan Güral – Burak Koçoğlu ile yarışacak. 2018 için Şampiyonluk adaylarından olan Güral / Koçoğlu ikilisi NG Kütahya Seramik Ana sponsorluğunda yarışacaklar.
BC Vision Motorsport Takım Direktörü Burak Çukurova şunları söyledi; “Takımımızın önemli ekibi Erkan Güral-Burak Koçoğlu tüm sezon Skoda Fabia R5 ile Türkiye Şampiyonluğu için mücadele verecekler. Takımımıza bu sene Ana sponsor olarak destek olan Yüce Auto Skoda ve diğer yıllarda olduğu gibi sponsorluklarını arttırarak devam eden Punto Fresco Italiano, İntercity, İbis Hotels, Otostil, Fener Nakliyat ve Motul firmasına huzurunuzda teşekkür ederim. Umarım adil ve keyifli bir 2018 sezonu geçiririz.” dedi.